6 kolejka: Cyrhla K-nów vs. Iskra Głg

Już w najbliższą niedzielę 21.09.2014 o godzinie 13:30 na boisku w Krzczonowie, dojdzie do pojedynku Iskry z miejscową Cyrhlą. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę gdzie normalni kibice spożywają niedzielny obiad w gronie rodzinnym. Nasi piłkarze jednak nie mają tego komfortu i będą musieli się zmierzyć z zawsze niebezpieczną i nieustępliwą drużyną "drwali". Przypomnijmy, że będzie to pojedynek dwóch występujących całkiem niedawno zespołów Serie A. Tym razem do spotkania dojdzie na nieco innym szczeblu rozgrywek, co jednak ani na chwile nie pozwala myśleć, że będzie to słabe widowisko. Wszystkich chętnych i spragnionych dobrej walki kibiców serdecznie zapraszamy na mecz. I po 3 punkty!!!

"Niektórzy ludzie myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa."

BILL SHANKY (Liverpool coach)