PP: II runda Grodzisko 1:1 (karne 2:4) ISKRA

Dzisiejszy mecz II rundy Pucharu Polski pomiędzy Grodziskiem a Iskrą zakończył sie dopiero po serii rzutów karnych. Wynik spotkania w regulaminowym czasie gry to 1:1. W 33 minucie w naszym zespole na listę strzelców wpisał się Koulaty Thiam. Wynikiem 0:1 zakończyła się tym samym pierwsza odsłona spotkania, gdzie Iskra przeważała. Druga połowa to ataki Grodziaka i wyrównanie w minucie 72.

Karne zdecydowanie lepiej strzelali Nasi zawodnicy 4:2. Oddelegowani zostali: K.Księżarczyk, M. Starowicz, M. Koper, K. Thiam oraz (nie mający okazji pokazać swoich umiejętności, gdyż wcześniej cała czwórka wykorzystała swoje okazje przy 2-óch pudłach Grodziska) M. Buraczek.

W III rundzie zagramy z Cyrhlą w Krzczonowie. Mecz rozegrany zostanie w sobote 08.08.2015 o godzinie 17:30. Przypomnijmy, że w drodze do III rudny zespół "Górali" pokonał drużynę Krzemienia Jasienica oraz fawaryzowaną ekipę Dalinu Myślenice. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, gdyż droga do Warszawy jest coraz krótsza!!!