zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
0:6
Zielonka Wrząsowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Wróblowianka
Rokita Kornatka
7:1
LKS II Rudnik
Jordan Zakliczyn
1:0
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
0:1
LKS Trzebunia
Clavia Świątniki Górrne
2:0
Wrzosy Osieczany
Sęp Droginia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
4:1
Clavia Świątniki Górrne
Wrzosy Osieczany
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
Zielonka Wrząsowice
6:1
LKS II Rudnik
Wróblowianka
1:2
Iskra Głogoczów
Sęp Droginia
1:1
Rokita Kornatka
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Topór Tenczyn
3:1
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
1:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
1:2
Zielonka Wrząsowice
LKS II Rudnik
3:3
Sęp Droginia
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
2:0
LKS Trzebunia
Orzeł Nowa Wieś
0:1
Topór Tenczyn
Rokita Kornatka
5:1
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
1:2
Wróblowianka
Iskra Głogoczów
1:2
Wrzosy Osieczany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
4:2
Jordan Zakliczyn
Clavia Świątniki Górrne
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
Sęp Droginia
0:2
Zielonka Wrząsowice
Topór Tenczyn
1:1
Rokita Kornatka
Wróblowianka
1:2
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
2:0
Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia
5:0
LKS II Rudnik
Beskid Tokarnia
6:2
Iskra Głogoczów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Wróblowianka
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
Jordan Zakliczyn
1:2
Beskid Tokarnia
LKS II Rudnik
2:0
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
1:1
Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
0:0
LKS Trzebunia
Iskra Głogoczów
2:0
Clavia Świątniki Górrne
Lubomir Wiśniowa
0:4
Wrzosy Osieczany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
0:1
Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górrne
1:2
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
1:1
Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany
0:1
Orzeł Nowa Wieś
Zielonka Wrząsowice
5:2
Skalnik Trzemeśnia
LKS Trzebunia
1:1
LKS II Rudnik
Topór Tenczyn
3:2
Sęp Droginia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Beskid Tokarnia
Rokita Kornatka
5:0
Wrzosy Osieczany
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Topór Tenczyn
Jordan Zakliczyn
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Głogoczów
3:2
Zielonka Wrząsowice
LKS II Rudnik
1:1
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
3:3
Clavia Świątniki Górrne
Sęp Droginia
4:2
LKS Trzebunia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
3:3
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
5:3
Skalnik Trzemeśnia
Wrzosy Osieczany
9:2
LKS II Rudnik
Zielonka Wrząsowice
4:0
Topór Tenczyn
Wróblowianka
5:0
Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górrne
2:0
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
2:1
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
2:4
Zielonka Wrząsowice
LKS II Rudnik
2:2
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
1:2
Iskra Głogoczów
Sęp Droginia
3:1
Wrzosy Osieczany
Topór Tenczyn
2:3
LKS Trzebunia
Orzeł Nowa Wieś
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
1:3
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Wróblowianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
3:1
Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany
4:0
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
8:1
LKS Trzebunia
Wróblowianka
1:0
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górrne
2:3
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
2:3
Sęp Droginia
Dziecanovia Dziekanowice
4:2
Rokita Kornatka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
0:2
Zielonka Wrząsowice
Topór Tenczyn
3:5
Wrzosy Osieczany
LKS II Rudnik
1:7
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
4:3
Iskra Głogoczów
Orzeł Nowa Wieś
4:5
Jordan Zakliczyn
LKS Trzebunia
1:2
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
0:4
Beskid Tokarnia
Sęp Droginia
2:4
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzosy Osieczany
3:1
LKS Trzebunia
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Sęp Droginia
Lubomir Wiśniowa
1:5
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
4:1
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
1:1
LKS II Rudnik
Zielonka Wrząsowice
1:0
Wróblowianka
Clavia Świątniki Górrne
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
0:1
Rokita Kornatka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
5:0
Wrzosy Osieczany
Sęp Droginia
2:4
Iskra Głogoczów
LKS II Rudnik
1:1
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
4:4
Clavia Świątniki Górrne
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
Rokita Kornatka
3:1
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
4:2
Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
0:0
LKS Trzebunia
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Topór Tenczyn
Orzeł Nowa Wieś
0:3
Rokita Kornatka
Beskid Tokarnia
2:2
Wróblowianka
Jordan Zakliczyn
3:0
Sęp Droginia
Iskra Głogoczów
3:1
Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice
3:0
Wrzosy Osieczany
Lubomir Wiśniowa
5:1
LKS II Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
1:4
Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Jordan Zakliczyn
Sęp Droginia
0:2
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
3:1
Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany
2:0
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
5:1
LKS II Rudnik
LKS Trzebunia
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka
1:0
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
2:5
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Sęp Droginia
LKS Trzebunia
0:2
Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Zielonka Wrząsowice
1:2
Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
4:0
Jordan Zakliczyn
Rokita Kornatka
6:0
LKS II Rudnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka
3:1
Sęp Droginia
Jordan Zakliczyn
0:0
LKS Trzebunia
Iskra Głogoczów
1:2
Wróblowianka
LKS II Rudnik
0:4
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górrne
1:4
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
0:2
Topór Tenczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
2:4
Dziecanovia Dziekanowice
Zielonka Wrząsowice
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Rokita Kornatka
Wróblowianka
0:3
Jordan Zakliczyn
Wrzosy Osieczany
5:1
Iskra Głogoczów
Sęp Droginia
2:0
LKS II Rudnik
Topór Tenczyn
2:0
Orzeł Nowa Wieś
LKS Trzebunia
1:3
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
0:2
Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
1:4
Topór Tenczyn
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Clavia Świątniki Górrne
Iskra Głogoczów
2:1
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
2:0
LKS Trzebunia
Jordan Zakliczyn
0:4
Wrzosy Osieczany
Zielonka Wrząsowice
2:1
Sęp Droginia
Lubomir Wiśniowa
2:1
Wróblowianka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
0:0
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Zielonka Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
Beskid Tokarnia
2:1
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
2:0
LKS II Rudnik
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
Wrzosy Osieczany
1:1
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebunia
1:4
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
3:2
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
1:3
Iskra Głogoczów
Wróblowianka
2:2
LKS II Rudnik
Clavia Świątniki Górrne
5:0
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
1:0
Skalnik Trzemeśnia
Beskid Tokarnia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice
3:3
Jordan Zakliczyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
0:1
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
1:0
LKS Trzebunia
Sęp Droginia
2:2
Wróblowianka
LKS II Rudnik
0:3
Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka
4:3
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Clavia Świątniki Górrne
Topór Tenczyn
1:2
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
1:0
Skalnik Trzemeśnia
Beskid Tokarnia
2:0
LKS II Rudnik
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
LKS Trzebunia
4:3
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
1:0
Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany
5:1
Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice
2:3
Jordan Zakliczyn
Clavia Świątniki Górrne
0:2
Rokita Kornatka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Zielonka Wrząsowice
Orzeł Nowa Wieś
2:3
Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka
4:0
Wróblowianka
Jordan Zakliczyn
4:0
Clavia Świątniki Górrne
Iskra Głogoczów
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
LKS II Rudnik
1:2
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
1:1
Beskid Tokarnia
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
1:4
Wrzosy Osieczany
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Wrząsowice
LKS II Rudnik
0:6
Clavia Świątniki Górrne
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Zakliczyn
Sęp Droginia
1:3
Beskid Tokarnia
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
3:2
Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia
0:3*
Skalnik Trzemeśnia
Dziecanovia Dziekanowice
3:0*
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
1:0
Rokita Kornatka
Wrzosy Osieczany
8:0
Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice
2:0
Lubomir Wiśniowa
Wróblowianka
3:0*
LKS Trzebunia
Clavia Świątniki Górrne
3:3
Sęp Droginia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
0:2
Wrzosy Osieczany
LKS II Rudnik
1:4
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górrne
Wróblowianka
2:0
Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia
3:6
Dziecanovia Dziekanowice
Topór Tenczyn
0:3
Beskid Tokarnia
Rokita Kornatka
4:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:1
LKS Trzebunia
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
3:0
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
3:2
Sęp Droginia
Wrzosy Osieczany
3:0
Wróblowianka
Zielonka Wrząsowice
3:1
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górrne
1:1
Topór Tenczyn
Lubomir Wiśniowa
1:6
Rokita Kornatka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
0:3
Orzeł Nowa Wieś
LKS II Rudnik
1:3
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Iskra Głogoczów
Sęp Droginia
1:4
Jordan Zakliczyn
LKS Trzebunia
3:0
Clavia Świątniki Górrne
Wrzosy Osieczany
2:1
Zielonka Wrząsowice
Wróblowianka
1:3
Beskid Tokarnia
Topór Tenczyn
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
0:1
Wrzosy Osieczany
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
LKS Trzebunia
Jordan Zakliczyn
3:0
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
2:2
Topór Tenczyn
LKS II Rudnik
0:3
Orzeł Nowa Wieś
Zielonka Wrząsowice
3:2
Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górrne
7:1
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
1:0
Sęp Droginia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości