Sparingi: Iskra Głg SP 6:1 Cisy Harbutowice

Wygrana inauguracja młodzików Iskry!

W miniony piątek swój pierwszy mecz rozegrali młodzi adepci z naszej szkółki piłkarskiej. I była to inauguracja niezwykle udana, gdyż zakończona pewnym zwycięstwem nad rówieśnikami z Cisów Harbutowice. Szkółka piłkarska Iskry Głogoczów to nowa inicjatywa naszego klubu, pierwsze treningi rozpoczęły się w lipcu.

Początek spotkania to dużo gry w środku pola i uważna gra w obronie. Wraz z upływem czasu rosła przewaga Iskry, a zwieńczeniem tego okresu była bramka na 1:0 Tomka Tokarza. Nasi rywale nie zamierzali się poddawać i po jednej z wrzutek ręką zagrał w polu karnym nasz zawodnik. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a rzut karny pewnie wykorzystał zawodnik Cisów. Jednak to nasz zespół schodził na przerwę z prowadzeniem. Bramkę na 2:1 zdobył Adam Filipczyk.
Drugie 45 minut to już zdecydowana przewaga młodzików Iskry potwierdzona kolejnymi bramkami. Najpierw Bartek Pitala pewnie wykorzystał rzut karny, następnie swoją drugą bramkę zdobył Adam Filipczyk i było już 4:1. W końcówce swoje bramki dołożyli Patryk Szafraniec i Karol Maciejczyk.
Pierwszy mecz, pierwsza wygrana, wielu kibiców i fajna atmosfera towarzyszyły wszystkim, którzy piątkowe popołudnie spędzili na boisku w Głogoczowie. Oby tak dalej.

Iskra Głogoczów SP 6:1 Cisy Harbutowice

Pełny skład Iskry Głogoczów:
Dawid Syrek, Daniel Kulig, Tomek Tokarz, Adrian Chochół, Bartek Pitala, Dominik Maj, Patryk Szafraniec, Michał Chacia, Kacper Bujas, Hołuj Kamil, Adrian Owsiany, Maks Warchoł, Adam Filipczyk, Michał Nowak, Darek Ciaputa, Staś Faron, Kuba Bujas, Patryk Holewa, Karol Maciejczyk.
Zapraszamy do galerii z meczu: "Sparingi Szkółka Piłkarska: Iskra 6:1 Cisy" w zakładce "Galerie".

Powiązana galeria: