PP: I runda ISKRA 6:3 LKS II Rudnik

W sobotę 25.07.2015 o godzinie 17:30 zespół seniorów Iskry, rozpoczął przygotowania do sezonu 2015/2016. Pierwszym pojedynkiem (zamiast sparingu) okazało się być spotkanie pierwszej rundy pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice. Rywalem Naszej drużyny był zespół rezerw LKS-u Rudnik, z którym to dane Nam było rywalizować w ubiegłym sezonie w B-klasie. Wynik spotkania 6:3, chociaż do przerwy to przeciwnicy prowadzili 0:2. Bramki po dwie zdobyli niezawodni Adrian Gołąb, Kamil Rączka oraz Koulaty Thiam. Iskra jak zwykle wykazała się dużym zdeterminowaniem boiskowym pomimo kilku braków kadrowych.

Dzięki temu zwycięstwu jesteśmy w kolejnej rundzie. Po losowaniu z dnia 27.07, los zmów dopasował do Nas zespół z zeszłorocznej edycji B-klasy Grodzisko Raciechowice. Mecz II rundy Pucharu Polski zostanie rozegrany na boisku w Raciechowicach w niedzielę 02.08.2015 roku o godzinie 16:00. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie Iskra dwukrotnie ograła zespół Grodziska 3:1 w domu oraz 4:0 na wyjeździe.