Poświęcenie drużyn Iskry

W sobotę 18.04.2015 roku na boisku sportowym w Głogoczowie, odbyło się oficjalne poświęcenie drużyn piłkarskich młodzików oraz seniorów KS Iskry Głogoczów. Swoją obecnością zaszczycili Nas ksiądz parafii w Głogoczowie proboszcz Józef Pochopień oraz licznie przybyli zawodnicy wraz z rodzinami. Życzono aby ten rok pod względem piłkarskim jak i duchowym był jak najlepszy dla każdego z zawodników, aby sukcesy drużyn przyświecały każdemu sportowemu wydarzeniu  i odbywały się w duchu czysto sportowej rywalizacji oraz przyjaźni boiskowej. Mamy nadzieję, że w dalszej pracy z najmłodszymi i rozwijaniu ich pasji, możemy liczyć na wsparcie księdza proboszcza oraz rodzin adeptów piłkarskich. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego wydarzenia.

W imieniu przedstawicieli władz KS Iskry Głogoczów życzymy wszystkim osobom związanym z klubem samych zwycięstw!!! "Do boju Iskierka!!!"

Powiązana galeria: