Podsumowanie turniejów halowych - junior młodszy, trampkarz i młodzik.

Podsumowanie turniejów halowych - junior młodszy, trampkarz i młodzik.

    Zima to jak co roku czas turniejów piłkarskich organizowanych przez podokręg piłki nożnej w Myślenicach. W bieżącym roku nasz klub do rozgrywek zgłosił drużyny juniorów młodszych, trampkarzy, młodzików, orlików i dwie drużyny żaków. Pora na podsumowanie dotychczas rozegranych turniejów.
    Jako pierwsi do rozgrywek przystąpili juniorzy młodsi. Na sali w Lubniu rywalizowali w grupie z drużynami Pcimianki Pcim, UKS Topór Tenczyn, Karpat Siepraw i Gościbii Sułkowice. Pomimo ambitnej walki naszych zawodników, nie udało się zdobyć punktów i niestety zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie. Warto wspomnieć że w naszej drużynie występowali jedynie zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi, więc odstawaliśmy wiekowo od pozostałych drużyn które w większości reprezentowali zawodnicy z rocznika 2000.
   Również na hali w Lubniu rywalizowali trampkarze. W grupie z Dalinem Myślenice, Pcimianką Pcim, Toporem Tenczyn i Pasternikiem Ochojno zajęli trzecie miejsce ulegając dwóm pierwszym zespołom, remisując z Toporem i zwyciężając Pasternik. Turniej należy zaliczyć do udanych, na tle drużyn grających w wyższych ligach chłopcy prezentowali podobny do rywali poziom i w każdym meczu walczyli o korzystny wynik.
   Zdecydowanie najbardziej dramatyczny przebieg miał turniej młodzików, który odbył się w Wiśniowej. Nasi zawodnicy zawody rozpoczęli od porażki z Rabą Dobczyce 0:3, następnie pokonując Grodzisko Raciechowice 1:0, Dalin II Myślenice 6:1 i Karpaty Siepraw 1:0. O awansie do finałów decydował mecz z Lubomirem Wiśniowa. Mimo prowadzenia 1:0 i kilku szans na powiększenie przewagi to jednak rywale okazali się lepsi zwyciężając 4:1 i zajmując drugie miejsce w grupie. Naszym zawodnikom przypadła trzecia lokata i pomimo braku awansu do finałów chłopakom należą się wielkie brawa!!!
  

 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości