IV runda PP: Awans do kolejnej rundy! - LKS Trzebunia 2:3 ISKRA

W rozegranym wczoraj meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, drużyna seniorów Iskry Głogoczów pokonała na sztucznej murawie w Myślenicach zespół B-klasowego LKS-u Trzebunia 3:2. Bramki dla Naszego zespołu zdobyli Michał Brożyna, Coulaty Thiam oraz Kamil Rączka.

W drugim meczu IV rundy PP, zespół Wrzosów Osieczany uległ drużynie Hejnału Krzyszkowice 1:2, co oznacza, że w V rundzie dojdzie do spotkania derbowego, gdyż takim mianem określane są spotkania drużyn z Głogoczowa oraz Krzyszkowic. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Mecz odbędzie się na sztucznym boisku w Myślenicach w najbliższą sobotę 19.03.2016 o godzinie 16:00.

Tym samym planowany na sobotę sparing pomiędzy Iskrą, a Gościbią Sułkowice zostaje odwołany.