ISKRA Głg. 3:0 Iskra B. - relacja z meczu

Wczoraj o godzinie 18:00 doszło do starcia dwóch jak dotąd niepunktujących drużyn w myślenickiej A klasie. Nasza drużyna okazała się być lepsza o 3 bramki od rywali z Brzączowic pewnie wygrywając 3:0. Bramki dla Iskry G. zdobyli K.Księżarczyk, K.Rączka oraz M.Koper. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Pierwsze fragmenty spotkania pokazały, że może to być wyrównane spotkanie do przysłowiowej jednej bramki. Chłopaki wykazali się dużą determinacją i wolą walki co przyczyniło się do sukcesu. Chcielibyśmy podziękować kibicom przybyłym na stadion mimo nietypowej pory rozgrywania zawodów (środek tygodnia). Już w najbliższą sobotę kolejny mecz, tym razem z Wróblowianką Wróblowice. Wkrótce zapowiedź.