Iskra Głg 2:1 LKS II Rudnik - relacja z meczu

W dniu dzisiejszym tj. niedzielę 19.04.2015 o godzinie 15 doszło do spotkania Iskry z LKS-em II Rudnik. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Bramki dla Naszego zespołu zdobyli Krzysztof Księżarczyk oraz Koulaty Thiam. Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem. Największe zagrożenie z obydwu stron sprawiały stałe fragmenty gry, z których to podły wszystkie 3 bramki. Pierwszą w 28 minucie zdobył wspominany Księżarczyk gdzie po jego uderzeniu z rzutu wolnego z odległości około 30 metrów piłka odbił się od interweniującego obrońcy wpadając koło słupka do siatki przyjezdnych. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, gdyż to w 31 minucie do wyrównania głową (po centrze z rzutu wolnego) do naszej bramki skierował jeden z graczy Rudnika. W około 40 minucie spotkania cieszyliśmy się znowu z prowadzenia gdzie po rzucie rożnym wykonywanym przez Marka Barana, z piłką do bramki wpadł Kula. Wynik nie zmienił się już do końca spotkania.

Już za tydzień dojdzie do hitu rundy rewanżowej sezonu 2014/2015, gdyż to Nasz zespół zmierzy się w Raciechowicach z tamtejszym Grodziskiem. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Więcej wkrótce.