Badania lekarskie w szkółce piłkarskiej.

Klub sportowy Iskra Głogoczów informuje że w miesiącu lutym w naszym klubie pojawi się Pani doktor Grażyna Smardz Buczak (lekarz medycyny sportowej) w celu podbicia kart zdrowia zawodników.

Warunkiem podbicia karty jest przedstawienie następujących badań:
-morfologia
-mocz
-OB
-glukoza
-EKG (badanie dla zawodników którzy ukończyli 10 rok życia)
-zaświadczenie od okulisty o możliwości uprawiania piłki nożnej dla zawodników noszących okulary.

Prosimy o wykonanie w/w badań do 10 lutego.
Wszystkie badania można wykonać bezpłatnie w ośrodku zdrowia w Głogoczowie bądz u wybranego lekarza rodzinnego, natomiast koszt podbicia karty to 40 zł.
Zawodnicy, którzy wykonali te badania w ubiegłym roku nie muszą ich obecnie robić.
Dokładne terminy wizyt lekarza podamy na początku lutego.

Karty zdrowia można podbić również u innego lekarza medycyny sportowej.Prosimy o tym fakcie poinformować trenerów, by mogli wydać puste karty zdrowia dla zawodnika.

Z wszelkimi wątpliwościami i pytaniami proszę kierować się bezpośrednio do trenerów w czasie zajęć