Zielonka 1:1 ISKRA Głg - relacja z meczu

W zakończonym spotkaniu 6 kolejki A klasy Myślenice, drużyna Iskry zremisowała z Zielonką Wrząsowice 1:1. Bramkę dla Naszego zespołu po bardzo ładnej akcji Koulatego zdobył strzałem głową Kamil Rączka. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Akcja za akcją, strzał za strzałem, faul za faulem - walka jak na 2 bardzo dobre drużyny A klasowe. Dopiero na 2 minuty przed końcem meczu (nie mogąca poradzić sobie przez całe spotkanie z defensywą Iskry) ekipa Zielonki zdobyła bramkę wyrównującą po fantastycznym strzale z rzutu wolnego. Miejmy nadzieje, że ten nieszczęśliwy remis podziała bardzo mobilizująco na zespół i w następnym meczu z Wrzosami zdobędziemy kolejne  punkty. Więcej wkrótce.

Wszystkim kibicom serdecznie dziękujemy za wsparcie na trudnym terenie we Wrząsowicach:)