LKS II Rudnik 1:2 ISKRA Głg - pozytywne zakończenie rundy!

Otsatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 myślenickiej A klasy zakończyło się zwycięstwem Naszej drużyny 1:2. Spotkanie zostało rozegrane z LKS-em II Rudnik w sobotę 24.10.2015 o godzinie 15:00. Bramki dla Naszego zespołu zdobył K.Rączka po dwóch fantastycznych asystach M.Galasa i K.Thiama.

Rundę jesienną kończymy na 5. pozycji z dorobkiem 21 punktów. Jest to historyczny wynik Naszej drużyny, gdyż nigdy w historii na tym etapie rozgrywek drużyna Iskry nie miała w dorobku tylu oczek. Na sukces składało się przede wszystkim zaangażowania wszystkich zawodników, Pana prezesa Andrzeja oraz trenera Wojtka, którzy doprowadzili do tego, że w minionej rundzie byliśmy zespołem skutecznym w ataku, solidnym w formacji środkowej oraz dysponujący żelazną defensywą.

Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia zmagań Iskry już na wiosnę!