IV runda PP: FINAŁ jest NASZ!!!

Spotkanie IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu myślenickiego, w którym to drużyna seniorów Iskry podejmowała drużynę Hejnału Krzyszkowice, zakończyło  się zwycięstwem Naszych chłopaków 2:0. Obydwie bramki zdobył Coulaty Thiam po dwóch asystach Jarka Starowicza. Zwycięstwo z Hejnałem jest tym cenniejsze, ponieważ spotkanie Iskry z zespołem z Krzyszkowic określane są mianem meczów derbowych. Każde zwycięstwo w takim spotkaniu traktowane jest przez kibiców wyjątkowo cennie.

Na pochwałę zasługuje szczególnie linia defensywna, gdyż nie pozwoliła na wiele przeciwnikom. Zaangażowanie i agresja w grze pomocników oraz napastników pozwoliło na strzelenie bramek dających zwycięstwo i AWANS DO FINAŁU ROZGRYWEK NA SZCZEBLU PODOKRĘGU MYŚLENICE!!!!!Panowie gratulacje!

Finał rozgrywek zostanie rozegrany 03.05.2016 roku o godzinie 17:00 i odbędzie się najprawdopodobniej na boisku w Głogoczowie. Wszystkich już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie!