ISKRA Głg. 3:0 Clavia Ś.G. - relacja z meczu

W środę 02.09.2015 o godzinie 17:00 Nasza drużyna rozgrywała w ramach 5 kolejki spotkań zawody z Clavią Świątniki Górne. Iskra zwyciężyła 3:0 po 3ech bardzo ładnych bramkach Kamila Rączki. Pierwsza połowa spotkania to bezpieczna gra naszego zespołu, bezkompromisowość w obronie i dynamika w ataku. Pierwsze minuty pokazały, że będzie to bardzo atletyczne spotkanie. W przerwie meczu padło wiele słów, które jednak podbudowały drużynę do jeszcze lepszej gry i zaangażowania. Już w 46 minucie po bardzo dobrym zagraniu od obrony piłkę dostał Kula, który zgrał do M.Galasa, a Marek fantastycznym podaniem obsłużył K.Rączkę otwierając wynik spotkania. Ni minęło 5 minut a Iskra prowadziła już 2:0. Świetne podanie Kuli wykorzystał znów Kamil Rączka. Trzecia bramka to już brak walki ze strony Clavii.

Warto podkreślić bardzo dobrą grę w każdej formacji oraz postawe zmienników, którzy już w którymś z kolei meczu wnoszą sporo jakości w Nasze poczynania. W najbliższą sobotę spotkanie z Zielonką, która nie straciła jeszcze punktu w tym sezonie. Zapowiada się bardzo dobre widowisko.