Grodzisko R-ce 0:4 Iskra Głg - relacja z meczu

W ostatnią sobotę 25.04.2015 doszło do spotkania na szczycie myślenickiej B klasy. Zespół niepokonanego jak dotąd na wiosnę, a zarazem wicelider tabeli Grodziska, w Raciechowicach podejmowało nie kwestionowanego lidera ligi Iskrę Głogoczów. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Naszej drużyny 0:4. Pierwsza bramka padła już w 3 minucie spotkania kiedy Marek Baran przymierzył z rzutu wolnego. Wynik 0:1 utrzymywał się aż do 72 minuty. Trzeba przytoczyć,że Iskra jak i gospodarze nie prezentowali się dobrze. Podczas pierwszych 70-ciu minut mecz był słabym widowiskiem. Nieliczne ataki obu drużyn kończyły się na liniach defensywnych. Od 70 minuty zaznaczyła się zdecydowana przewaga przyjezdnych. Po wejściu na boisko Mateusza Sudra mecz nabrał kolorytu. Najpierw w 72 minucie bardzo dobre podanie z prawej strony wykorzystał Grzegorz Buraczek. Chwilę potem Kamil Rączka podwyższył wynik na 3:0. W 88 minucie Kula ustalił wynik spotkania.

Na podziękowania zasługuje zaangażowanie całego zespołu przede wszystkim w końcowych fragmentach meczu, a przede wszystkim wspaniały doping i wsparcie Naszych kibiców, którzy rozbrzmiewali na całe Raciechowice. Dziękujemy!

Już za tydzień w niedziele 03.05.2015 o godzinie 16:00 spotkanie z Jaworem Jawornik. Zapraszamy do licznego przybycia na to spotkanie.