AKTUALIZACJA Badania i turniej drużyny żaków ( 2008 i 2009r.)

AKTUALIZACJA  Badania i turniej drużyny żaków ( 2008 i 2009r.)

Na dzień 11 marca zaplanowany jest turniej organizowany przez podokręg piłki nożnej w Myślenicach dla grupy żaków. Turniej odbędzie się w LUBNIU, nasz klub do rozgrywek zgłosił dwa zespoły. Aby dziecko mogło uczestniczyć w turnieju wymagana jest aktualna karta zdrowia sportowca.
  Prosimy rodziców dzieci z roczników 2008 i 2009 o wykonanie do końca lutego następujących badań:morfologia, mocz ,OB, glukoza. 9 marca do klubu przyjedzie Pani Doktor medycyny sportowej, która na podstawie w/w badań uzupełni karty zdrowia. Karty zdrowia są wydawane przez klub, natomiast koszt podbicia karty to 40 zł.
 Zbiórka w dniu 11 marca pod szkołą w Głogoczowie o godzinie 8:45, planowany powrót około godziny 15:00. Na wyjazd będzie wynajęty bus.
Jeśli dziecko nie może w danym terminie uczestniczyć w turnieju, prosimy poinformować trenerów.