11 kolejka: Iskra Głg - Karpaty II Siepraw

Z dniem 25.10.2014 tj. sobota o godzinie 13:00, na boisku w Głogoczowie, zespół Iskry rozegra swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej myślenickiej B klasy sezonu 2014/2015. Na deser tej udenej rundy PPN Myślenice zaserwował nam drugą drużynę Karpaty Siepraw. Z dorobkiem 19 punktów zespół ten zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce. Wywnioskować z tego można ,że nie będzie to łatwe spotkanie. Z naszych informacji wynika, że najgroźniejszą bronią zespołu z Sieprawia jest formacja ofensywna z bardzo dobrze spisującymi się skrzydłami. Forma i zaangażowanie całego naszego zespołu pozwala na wielki optymizm przed meczem. Zapraszamy wszystkich na ostatni mecz w sezonie! Obecność kibiców niewątpliwie przyczyni się do stworzenia świetnego widowiska w wykonaniu podopiecznych Wojciecha Czajki.

"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz."