10 kolejka: Raba II D-ce - Iskra Głg

Już w  niedzielę 19.10.2014 o godzinie 14:00, na boisku w Dobczycach, zespół Iskry rozegra swój już przedostatni mecz w rundzie jesiennej myślenickiej Serie B. Rywalem naszej drużyny w "szlagierze" 10 kolejki będzie zespół rezerw występującej w klasie okręgowej Raby Dobczyce. Będzie to zapewne najtrudniejsze spotkanie z dotychczas rozegranych, gdyż zespół ten ze stratą 3-ech punktów zajmuje drugie miejsce w lidze i z pewnością będzie chciał potwierdzić swoje aspiracje do awansu zwycięstwem z liderem. Ubiegłotygodniowa "wpadka" z Duklą Bysina podziała bardzo mobilizująco na nasz zespół co można było zauważyć na ostatnich treningach. Jedno jest pewne - nikt w meczu z Rabą nie odstawi maniany swoim występem!!! Zapraszamy wszystkich na mecz.

ZBIÓRKA POD SZKOŁĄ O 12.20. WYJAZD BUSEM!!!

"Piłka nożna to sport‚ w który gra się umysłem."
JOHAN CRUYFF